Anasayfa » Aksesuar » Tefal Yapışmaz Tava Modelleri

Tefal Yapışmaz Tava Modelleri

Tefal Yapışmaz Tava Modelleri; Tefal, mutfak eşyaları konusunda son teknolojiyi takip ederek insan sağlığını olumsuz yönde en az etkileyecek eşyaları oluşturmaya çalışmaktadır. Bu çabası sayesinde de Sağlık Bakanlığı ve tüketicinin takdirini kazanmıştır. Sahip olduğu birçok sertifika sayesinde güvenilir bir şirket olan Tefal, mutfak eşyasının lideri konumundadır. TSE standartlarına uygun yapışmaz tabanlı tava ve tencere modellerini üreterek kanserojen tehlikesini ortadan kaldırırlar. Yapışmaz taban denilince aklımıza yaptığımız yemeklerin yanmadan veya yapışmadan pişirildiği platformlar gelir. Bunlar son yıllarda çoğu tava ve tencerelerde uygulanarak yayılan kanserin ve hastalıkların yakalanılma riskini azaltmaktadırlar. Tefal yapışmaz tabanlı tava ve tencere modelleri, ısıyı her noktaya eşit dağıtarak konulan gıda ürünlerinin aynı derecede pişmesini sağlarlar. Bu sayede yarısı yanmış diğer yarısı pişmemiş yiyeceklerden kurtulmuş oluruz. Her ürünün ortasında bulunan kırmızı halka, tavalarınızın ısınıp ısınmadığını anlamak için yerleştirilmiştir. Isındıkça bu halka belirgin bir hal almaktadır.

Tefal Yapışmaz Tava Modelleri

Tefal Yapışmaz Tava Modelleri

Yapışmaz tabanlı ürünlerde çağ atlayan Tefal’in tava ve tencerelerini inceleyerek seçim yapmak mı istiyorsunuz? Size bu konuyla ilgili ürünleri tanıtarak yardımcı olabilirim;

Tefal Yapışmaz Tavalar

Tefal Yapışmaz Tavalar

Ceramique: İç ve dış yüzeyi seramik kaplamayla oluşturulmuş yeni ürün, çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Etlerin mühürlenerek daha leziz olması ve soteleme işlemi için ideal bir tavadır.

Tefal Yapışmaz Tava Fiyatları

Tefal Yapışmaz Tava Fiyatları

Natura: Kahverenginin baz alınarak %100 geri dönüşümlü alüminyum malzemeden üretilerek çevre dostu tava ve tencereler oluşturulmuştur. Yüksek sıcaklıktan etkilenmeyen yapılarıyla yanma riskini en aza indirirler.

So tasty: Cam kapaklı küçük tenceresi ve değişik ebatlardaki ihtiyaca uygun tavalarıyla tüm mutfaklarda rahat kullanım sağlarlar. Siyah renkten oluşan bu ürünün kapağındaki sap kısmında buhar çıkışını ayarlayan bir aparat bulunmaktadır.

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?