Anasayfa » Aksesuar » Step Halı Modelleri ve Fiyatları

Step Halı Modelleri ve Fiyatları

Step Halı Modelleri ve Fiyatları; Step, 1998 yılında İstanbul’da tüm dünyaya halı konusunda kendisini tanıtmak ve lider olabilmek amacıyla kurulmuştur. Kısa sürede uluslararası bir marka yaratarak sektöre adını kalıcı şekilde yazdırmıştır. Avrupa’ya açılarak birçok tanınmış dev ülkede satış noktaları açarak ‘Stepevi’ logosunu marka haline getirmiştir. Halısıyla meşhur Isparta’nın yarattığı muhteşem modelleri her geçen gün arttırarak makine halısı da üretmeye başlamışlardır.

Step halı modelleri, Avrupa ve Anadolu tarzıyla oluşturulmuş evlerin yerlerini süsleyebilecek yüzlerce üründen meydana gelir. Eskitilmiş hava kazandıran ürünler, eski zamanlara ait eşyaların sanki korunarak bugüne kadar saklandığı hissini uyandırır. İşçilik özenli yapıldığı ve kaliteli iplik, boyalar kullanıldığı için eski mi yeni olduğunun farkını ayırt edemezsiniz. 3 boyutlu desenlerin son teknolojinin nimetleriyle donatılması sonucu yaratılan halı çeşitleri, modernliği dekorasyonunuzda taşıyacaktır. Uzaktan bakıldığında gerçek gibi duran dekoratif taşların ya da çizgilerin işlendiği bu halılar, bulunduğu mekana farklı bir hava katarlar. Son modayı takip ederek ürünlerinde bunu yansıtan Step, shaggy adı verilen uzun tüylü ipliklerden ortaya çıkarılmış desenleri abartıdan uzak şekilde kullanmıştır. Bu sayede modayı yakından takip eden müşterilerin isteklerine anında cevap verebilmektedir.

Halıların kategoriler halinde bölünerek satışa sunulmasını sağlayan firmanın ürün kartelası oldukça büyüktür. Young moods, essential, touch me deep, plain, harvest isimleriyle birbirlerinden ayrılmışlardır. Kategori ismini ve özelliklerini yansıtan halı modellerini Step halının resmi sitesinde rahatlıkla inceleyebilme imkanına sahipsiniz. Ben bu siteyi incelerken gözüme birkaç halı çarptı. Harvest serisinde aynı renk fakat o rengin farklı tonları ve desenli parçaların rastgele abartıya kaçmadan birleştirilmesinden yapılan halı modelini çok yaratıcı bulduğumu söylemek isterim. Bu halı modelinin fiyatı yaklaşık 1.500 tl civarındadır.

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?