Anasayfa » Aksesuar » Schafer Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Setleri; schafer, mutfaklarınızı zenginleştiren çok çeşitli ürün seçeneğiyle dünyanın tüm ülkelerinde tanınan bir firma olmuştur. Tencere, tava, tabak ve çatal, bıçak, kaşık setleriyle kendini geliştirerek neredeyse her mutfakta yerini almaktadır. Schafer çatal, kaşık, bıçak setleri; konusunda usta tasarımcıların becerikli ellerinden ortaya çıkmaktadır. Her bir sette ayrı çizgiler kullanılarak benzerlik göstermeyen ürünler yaratılır. Önemli olan takım içerisindeki bütün parçaların desenlerinin ve tasarımlarının birbirini tutarak aynı eş değerde olmasıdır.Tek bir değişik parça bile kullanıcı tarafından fark edilirse şirketin sektördeki itibarı zedelenebilir.

Schafer Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Schafer Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Öğünlerimizi daha gösterişli ve özenli masalarda geçirmek istemez miyiz? Tabiki de isteriz. Öyleyse Schafer çatal, kaşık, bıçak takımlarının zevkimize uygun modellerinden çok makul fiyatlara satın alarak bunu gerçekleştirebiliriz. Masamızda davetlerde veya günlük hayatta yemeğimizi yemek için ihtiyacımız olan bu ürünleri kullanarak yemek takımlarıyla beraber şıklığı yakalayarak muhteşem sofralara imzamızı atabiliriz.

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Modelleri

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Modelleri

Düzine halinde yani 12 tane olarak tek pakette satılabilen çatal, kaşık ve bıçaklarından tüm takımı almak zorunda kalmadan seçim yapabilme şansımız da vardır. Örneğin; Almira serisinin sadece 12 çatal ve kaşığını istediğimiz için sadece o ürünlere sahip olabiliriz. Bütün büyük takımların içinde ise birer tane kepçe, kevgir, servis kaşığı, spatula ve servis çatalı bulunmaktadır. Schafer’ın bu göz alıcı ürünlerinden bazılarını size tanıtmak isterim;

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Seti

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Seti

Lugano: 90 parçadan oluşan set, dekoratif ahşap sandığıyla rahatça saklanabilir. Alt kısımlarındaki paralel atılmış çizgileri sadelikle modernliği harmanlayarak ürünü bize sunmuştur.

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Lıon: Günlük hayattaki yemeklerde 6 kişilik bir ailenin kullanabileceği bu çatal, kaşık, bıçak takımı, saplarındaki ilginç tasarımıyla ilgileri üzerine çekmektedir.

Schafer Çatal Kaşık Bıçak

Schafer Çatal Kaşık Bıçak

Bonn: Zarif duruşuyla bayanların inceliğini temsil eden bu ürün, her tip masaya ve dekorasyona uyum sağlayabilir.

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Schafer Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?