Anasayfa » Dekorasyon » Mutfak Masaları

Mutfak Masaları

Mutfak Masaları; evimiz de en çok zaman harcadığımız alanlardan olan mutfaklarımızın vazgeçilmezleri mutfak masalarımız dır. Gerek yemek yaparken erzaklarımızı ve malzemeleri koymamız için bize bir tezgah vazifesi görür gerekse bir misafir geldiğinde sohbet ederken yudumladığımız kahvelerimize yer sağlar, en önemlisi ise sabah, öğlen ve akşam yemeklerinde tüm aileyi etrafında bir arada toplar ve lezzetli yemeklere ev sahipliği yapar.

Ahşap Yemek Masası

Ahşap Yemek Masası

Açılabilen Mutfak Masaları geniş aileler için vazgeçilmez bir üründür, yemek zamanı mekanizmalarından açarak 8 ya da 12 kişilik mutfak masası haline getirebilir ve aileniz ile birlikte misafirlerinizi rahatça ağırlayabilirsiniz.  Aynı zamanda mutfağınız için dilerseniz ahşap, cam ya da metal mutfak yemek masaları arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Açılır mutfak Masaları

Açılır mutfak Masaları

Eğer ki küçük bir mutfağa sahipseniz ve yer darlığından şikayet diyorsanız hiç üzülmeyin masa üreticileri ve tasarımcılar sizleri de düşünmüşler ve bir birinden güzel ve fonksiyonel katlanır mutfak masaları yapmışlar, mutfağınızda her hangi bir yere yerleştireceğiniz bu masaları  işinize yarayacağı zaman açarak kullanabilir daha sonrasında ise katlayarak kapatabilir ve yerine kaldırabilirsiniz böylece mutfağınızda yer tasarrufu sağlarsınız.

Cam Mutfak Masası

Cam Mutfak Masası

Sizde evinize yeni bir masa almak istiyorsanız mutlaka mutfağınızı göz önünde bulundurarak kullanışlılık, tasarım ve renk alternatiflerini bu kriterlere göre değerlendiriniz.

Ferforge Mutfak Masaları

Ferforge Mutfak Masaları

Mutfak masası fiyatları özelliklerine, ölçülerine  ve yapıldıkları malzemelerine göre 100 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Yuvarlak Yemek Masası

Yuvarlak Yemek Masası

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?