Anasayfa » Boya » Marshall 2014 İç Cephe Renk Kataloğu

Marshall 2014 İç Cephe Renk Kataloğu

Marshall 2014 İç Cephe Renk Kataloğu; Marshall, boya konusunda renk tonları ve kalitesiyle güvenilir bir marka olarak iç veya dış cephelerin boyanmasında etkin bir rol oynamıştır. Modayı takip ederek her yıl kendini yenileyip birinci sıradaki yerini korumayı sürdürmektedir. Marshall 2014 iç cephe renk kataloğu, geçen yıllardaki ürünler idame ettirilip üzerlerine yeni renk tonları eklenerek yeni halini almıştır. Mobilya ve aksesuarlarla döşenmiş evleri dekorasyona uygun renklerle boyayarak odalarınızı süsleyebilirsiniz.

marshall iç cephe renk kataloğu

marshall iç cephe renk kataloğu

Evimizi temiz tutmak ve renklendirmek için neredeyse her yıl boya yaptırırız. Açık renk veya canlı tonlarla süslenen duvarlar , odalarınızı daha geniş göstererek olduğundan çok ışık almasını sağlarlar. Marshall, tüm rengin tonlarına sempatik isimler koyarak seçeneği giderek bollaştırmak tadır. Böyle olunca çeşit bolluğundan tercih yapmak da evini veya ofisini boyatmak isteyenleri zorlamaktadır. Kafanızda şüphe duymadan istediğiniz tam rengi ve tonu tutturmak amacıyla Marshall internet sitesinde yeni bir uygulamayı başlatmıştır. Bu uygulamada boyatmak istediğiniz mekanın eşyalarınızla birlikte olan fotoğrafını yükleyerek istediğiniz rengi seçip resimdeki duvarlara uygulama imkanına sahipsiniz. Rengin dekorasyonunuza ve eşyalarınıza uyup uymadığını bu yolla kolayca öğrenip kafanızda soru işareti kalmadan satın alabilirsiniz.

Marshall 2014 İç Cephe Renk Kataloğu

Marshall 2014 İç Cephe Renk Kataloğu

2014 Marshall iç cephe renk kataloğu, renklerin zorluk çekilmeden aranabilmesi amacıyla gruplara bölünmüştür. Hangi iki veya üç rengin birlikte kullanılabileceğini gösteren iç cephe moda renk kombinasyonları, mekanların boya seçiminde ekstra düşünülmeden rahatça tercih yapılmasında kolaylık sağlar. 2014 yılında kataloğa eklenen öyle bir renk grubu var ki, özel koleksiyonu ve farklılığıyla dikkat çekiyor. Bahsettiğim grup, padişahlık döneminden esinlenerek oluşturulan Osmanlı renkleridir. Sarayda ikram edilen lokum, akide, şerbet ve kahvelerin renk tonları temel alınarak birçok renk ortaya çıkmıştır.

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?