Mobilya ve Dekorasyon Magazine Hoş Geldiniz.
Marshall 2013 İç Cephe Renk Kataloğu

Marshall 2013 İç Cephe Renk Kataloğu

Marshall, boya konusunda renk tonları ve kalitesiyle güvenilir bir marka olarak iç veya dış cephelerin boyanmasında etkin bir rol oynamıştır. Modayı takip ederek her yıl kendini yenileyip birinci sıradaki yerini korumayı sürdürmektedir.  Marshall 2013 iç cephe renk kataloğu, geçen yıllardaki ürünler idame ettirilip üzerlerine yeni renk tonları eklenerek yeni halini almıştır. Mobilya ve aksesuarlarla döşenmiş evleri dekorasyona uygun renklerle boyayarak odalarınızı süsleyebilirsiniz.

Marshall 2013 İç Cephe Renk Kataloğu

Marshall 2013 İç Cephe Renk Kataloğu

Evimizi temiz tutmak ve renklendirmek için neredeyse her yıl boya yaptırırız. Açık renk veya canlı tonlarla süslenen duvarlar , odalarınızı daha geniş göstererek olduğundan  çok ışık almasını sağlarlar. Marshall, tüm rengin tonlarına sempatik isimler koyarak seçeneği giderek bollaştırmaktadır .Böyle olunca çeşit bolluğundan tercih yapmak da evini veya ofisini boyatmak isteyenleri zorlamaktadır. Kafanızda şüphe duymadan istediğiniz tam rengi ve tonu tutturmak amacıyla Marshall internet sitesinde yeni bir uygulamayı başlatmıştır. Bu uygulamada boyatmak istediğiniz mekanın eşyalarınızla birlikte olan fotoğrafını yükleyerek istediğiniz rengi seçip resimdeki duvarlara uygulama imkanına sahipsiniz. Rengin dekorasyonunuza ve eşyalarınıza uyup uymadığını bu  yolla kolayca öğrenip kafanızda soru işareti kalmadan satın alabilirsiniz.

marshall renk kataloğu

marshall renk kataloğu

2013 Marshall iç cephe renk kataloğu, renklerin zorluk çekilmeden aranabilmesi amacıyla gruplara bölünmüştür. Hangi iki veya üç rengin birlikte kullanılabileceğini gösteren iç cephe moda renk kombinasyonları, mekanların boya seçiminde ekstra düşünülmeden rahatça tercih yapılmasında kolaylık sağlar. 2013 yılında kataloğa eklenen öyle bir renk grubu var ki, özel koleksiyonu ve farklılığıyla dikkat çekiyor. Bahsettiğim grup, padişahlık döneminden esinlenerek oluşturulan Osmanlı renkleridir. Sarayda ikram edilen lokum, akide, şerbet ve kahvelerin renk tonları temel alınarak birçok renk ortaya çıkmıştır.

 

marshall boya 2013 renk katalogu

marshall boya 2013 renk katalogu

 

Henüz yorum yok.

Yorum Ekle

Etiketler:, , , , , , , , ,
advert