Anasayfa » Aksesuar » Kütahya Porselen Yemek Takımları

Kütahya Porselen Yemek Takımları

Kütahya porselen, 1970 yılından bu yana züccaciye konusunda çağ atlayarak masalarımızı süslemektedir. Türkiye genelinde neredeyse her ilde satış noktaları bulunarak herkese ulaşmaya çalışmaktadırlar. Kütahya porselen yemek takımları, firmanın en gözde ve alıcısı bol olan ürünlerindendir.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri

Renkleri, tabaklara işlenen usta çizgileriyle yüzlerce model oluşarak sektörün en aranan yemek takımları olmaktadırlar. Kaliteli malzemelerin kullanılması sonucu müşteri memnuniyeti giderek artmakta; tavsiyelerle birlikte satışlar da tavan yapmaktadır. Lüks olmaktan çıkıp her evin gerekliliği haline gelen porselen takımlar, yıl içinde olan kampanyalarıyla ucuza satılmaktadırlar.

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Yemek takımlarında parça sayısı, modellere göre değişebilmektedir. 6 veya 12 kişilik olarak ayrılarak ihtiyaca göre seçenek sunulmaktadır. 12 kişilik Kütahya porselen yemek takımları genellikle kase, çukur tabak, servis tabağı, tatlı tabağı, fincanlar ve çorba kabı olmak üzere toplamda 85 parçadan oluşur. Fazladan ürünler eklenerek ya da kampanyalarda müşteri çekmek amacıyla adet çoğaltılarak parça sayısı özel durumlarda 97′ye kadar çıkabilmektedir.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Porselen dünyasında ana renkler beyaz veya krem; desenler ise her renkte olabilir. Kütahya porselende yemek takımları birbirinden ayrılarak kategorilere bölünmüşlerdir. Ev,otel serisi olarak kullanıldıkları alanlara göre modeller halinde değişirler. Ev serilerinde günlük ve davet yemekleri için seçenekler bulundurarak her isteğe cevap verirler.

Kütahya Porselen Yemek Takımları

Kütahya Porselen Yemek Takımları

Günlük yemek takımları, 6 kişilik olarak tasarlanıp yemeklerin daha rahat tabaklarda yenilmesini sağlarlar. Otel serileri ise düz beyaz renge sahip zemin üzerine renk katılmadan farklı desenler yapılmasıyla oluşturulmuştur. Bu yemek takımlarının en büyük özellikleri, isteğe göre kişi sayısının artabilmesi veya takımın ihtiyaca uygun bölünebilmesidir.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Kataloğu

Kütahya Porselen Yemek Takımı Kataloğu

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?