Mobilya ve Dekorasyon Magazine Hoş Geldiniz.
Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları

Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları

Halı denilince aklımıza sektöründe dünya markalarıyla yarışabilecek düzeydeki Kaşmir’in seçkin ürünleri gelmektedir. Polyester, özel akrilik  ve yün ipliklerle özenli şekilde işlenerek halılar alıcıların beğenisine sunulmaktadırlar. Sezon ürünlerinde bu ipliklerle birlikte leke, küf ve neme karşı dayanıklı polipropilen malzemesi kullanılmaya başlanmıştır. Anti alerjik olma özellikleri sayesinde de her türlü üst solunum yolu hastalıklarından ailenizi ve sizi korurlar.  Desenleri ve renkleriyle dikkat çeken halıların ürün yelpazesi oldukça geniştir. Her odanın dekorasyonuna katkı sağlayacak farklı boyutlarla tasarlanmış çok çeşitli grupları da mevcuttur. Kaliteli dokumalarıyla ipeksi bir dokunuş sağlayan Kaşmir halı modelleri üzerinde gezinirken kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Alıcıları çekmelerinin en büyük etkisi  100 ile 1500 tl aralığında fiyat seçeneği sunulmalarıdır. Düşük bütçeli bireylerden yüksek statüdeki insanlara kadar halı satmaktadırlar. Teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanarak oluşturulan halı çeşitlerinde 3 boyutlu kabartılara sahip ürünler yerlerini almaktadır. Taşlarla veya geometrik şekillerle oluşturulmuş halılar da bunlara örnek olabilecek en güzel ürünlerdir. Kaşmir halı serileri toplamda 23 gruptan oluşmaktadır. Her bir grup kendi içinde birbirinden bağımsız birçok modeli barındırmaktadır. Bunlardan size birkaç grupta yer alan halıları tanıtabiliriz;

Muhteşem Serisi:  Bej, kahve, kemik renklerinin hakim olduğu ince dokunuşlarla şıklık kazanmış ürünleri barındırmaktadır. Sade çizgileriyle odalarınızda şatafattan uzak bir görüntü sergileyebilirsiniz.

kaşmir halı muhteşem serisi

kaşmir halı muhteşem serisi

Rönesans Serisi: Sezonun hitlerinden olan bu yeni koleksiyonda modernle klasik bir arada harmanlanarak tasarımlar oluşturulmuştur.

Kaşmir halı Rönesans Serisi

Kaşmir halı Rönesans Serisi

kaşmir halı modelleri

kaşmir halı modelleri

 

Henüz yorum yok.

Yorum Ekle

Etiketler:, , , , , , ,
advert