Anasayfa » Kampanyalar » İstikbal Mobilya Yaz Fırsatları

İstikbal Mobilya Yaz Fırsatları

İstikbal Mobilya Yaz Fırsatları; İstikbal Mobilya 2014 yaz sezonuna hızlı bir giriş yaparak yeni koleksiyonu ile birlikte kampanyalarını duyurdu. Evlenenler ve evini yenilemeyi düşünenler için bulunmaz bir fırsat! İstikbal mobilya tüm ürün gruplarında yaza özel fiyatlar belirledi mutlaka en yakın istikbal mağazasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz çünkü evde ne kadar çok ihtiyaç varsa, İstikbal’de o kadar çok fırsat var.

İstikbal Koltuk Takımı Kampanyası

İstikbal Koltuk Takımı Kampanyası

İstikbal Mobilya başta koltuk takımları olmak üzere tek seferde 5.900 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine satış anında 600 TL indirim ve 9.400 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerine yine satış anında 1.400 TL indirim uygulamaktadır.

İstikbalde %50 İndirim Fırsatı

İstikbalde %50 İndirim Fırsatı

İstikbalde %50 İndirim Fırsatı İstikbal’de dreamland serisi nevresim takımlarında 2.si %50 indirimli olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Dreamlan serisi nevresim takımlarında mutlaka yatak odanıza ve zevkinize uygun bir takım bulacaksınız ayrıca 2.sini %50 indirimli olarak alarak bir yakınınıza da hediye edebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz.

İstikbal Yataklarda Kampanya

İstikbal Yataklarda Kampanya

İstikbal Yataklarda Kampanya, İstikbal Mobilyanın yataklar da uygulamış olduğu %30 indirim ile bu yaz uykuya indirimli dalın. Şimdi siz de en yakın İstikbal Mobilya mağazasına giderek yatağı ve baza başlığını %30’a varan indirimlerle alın, iyi uyuyun ve mutlu uyanın.

İstikbal Mobilya 2014 Kolleksiyonu

İstikbal Mobilya 2014 Kolleksiyonu

Türkiye’nin rahatlığı İstikbal Mobilya da, İstikbal Mobilya’nın 2014 koleksiyonu rahat, şık, renkli, modern yeni koleksiyonu şimdi tüm istikbal satış noktalarında, akıllarda ve gönüllerde sizlerin beğenisini bekliyor, sizde hemen bir istikbal mobilya mağazasını ziyaret ederek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?