Mobilya ve Dekorasyon Magazine Hoş Geldiniz.
İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları

İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları

İstikbal, gençliğin enerjisi ve canlılığını ürünlerine taşıyarak genç odası takımları tasarlamaktadır. Renkli malzemelerle oda sahiplerine enerji patlaması yaratarak kendilerini mutlu hissedecekleri bir alan sunmaktadırlar. Gençlerin arkadaşlarıyla ya da yalnız kaliteli vakit geçirebilecekleri, ders çalışabilecekleri odalar en büyük istekleridir. Bu isteklerini bütçe yönünden de zorlanmadan İstikbal’in sağladığı taksit avantajlarıyla kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz birkaç genç odası modelini size tanıtalım.
Futuro Genç Odası: Beyazın sadelikle olan ahengiyle çocuklarınıza huzurlu bir ortam yaratabilir. Fonksiyonel parçalarıyla da oda düzenini sağlayabilirsiniz.
Diana Genç Yatak Odası: Kendilerini prenses gibi hisseden genç kızların çizgileriyle hayran kalabilecekleri bir modeldir.
Almira Genç Odası: Yeni sezonda üretilerek ahşap detayların göz önünde tutulduğu bu takım, erkek çocukları için gayet uygundur.
Speed Genç Takımı: Farklı tasarımıyla ve kırmızı rengin cazibesiyle aklınızı başından alabilecek özelliğe sahiptir. Dolap üzerine yapılan araba baskısı ve yatağın isteğe göre araba şeklinde olabilme alternatifiyle her talebe cevap verebilir.

 

Henüz yorum yok.

Yorum Ekle

Etiketler:, , , , , , , , ,
advert