Anasayfa » Aksesuar » İkea Yer Lambaları

İkea Yer Lambaları

İkea Yer Lambaları; İkea, evle ilgili aklınıza gelebilecek tüm eşya ve dekorasyon ürünlerini içerisinde barındıran öncü bir yapı market olarak tüm dünyada adını duyurmuştur. Lambadan perdeye kadar en ince ayrıntı gerektirecek her şeyi mağazalarında bol çeşitleriyle bulunmaktadır. İkea yer lambaları; klasik, modern veya her ikisinin karışımı olarak dekore edilmiş evlerin her bölümünde tamamlayıcı unsur olarak yerlerini alırlar. Basit malzemelerin bir araya gelerek odaları süsleyen lambalar haline gelmesi neticesinde farklı ürünler ortaya çıkmıştır. Genellikle dizayn edilmiş iskeletlerin üzerine kumaşların veya pirinç kağıtların ger dirilmesiyle lamba şekline dönüştürülmüşlerdir. Ürün içine yerleştirilen mekanizmalarının tek bir fiş ve düğme yardımıyla çalıştırılarak uzun kablolarıyla odanın her noktasına konumlandırılabilirler. İkea’da çoğu ürün parça halinde kurulumunu alıcının yaptığı biçimde satıldığı için yer lambalarının kurulumunu da müşteriler yapmaktadır.

Kendine özgü tarzını neredeyse artık her eve taşıyan İkea, evini abartıdan uzak tasarlamak isteyenlerin çaldığı ilk kapıdır. Her şeyiyle kusursuz döşediğiniz odanıza son bir kez göz atarken bir köşede dekoratif bir lambanın eksik olduğunu gördünüz. En yakın İkea mağazasına gidip size uygun olabilecek yaratıcı yer lamba modellerinden birini hemen alın. Berjerin yanına yerleştirip verdiği loş ışıkla beraber kendinize güzel bir okuma alanı yaratabilirsiniz. Romantizmden hoşlanan bir çiftseniz eşinizle beraber sadece yer lambasını açarak evinizde keyifli yemekler yiyebilirsiniz. Çocuğunuz odasında yalnız uyuyor veya karanlıktan korkuyorsa İkea yer lambalarını baş uçlarına yerleştirerek rahat bir uyku çekmelerini sağlayın. Tercih edebileceğiniz yer lamba modellerinden bazıları şunlardır;

Sore: Metal ayakların üzerine silindir biçiminde pirinç kağıtla kaplanmış gövde oturtulan bu ürünün fiyatı 60 tl dir.

Rotvik: Lamba dışında aksesuar olarak kullanılabilen bu çok amaçlı model, bambu çubuklarının boyanıp yan yana yapıştırılması sonucu ortaya çıkmıştır. Kalıbına göre gayet ucuz olup fiyatı 130 tl dir.

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?