Anasayfa » Bahçe » İkea Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

İkea Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

İkea bahçe mobilyaları, müşterilerin tercihlerine göre seçtikleri genelde tek olarak satılıp herkesin birkaç parçayı alarak kombin ettiği mobilyalardır. Takım halinde satılması yerine adet şeklinde alıcıya sunulmaktadırlar. Farklı çizgilerdeki masa, sandalye, sehpa veya diğer bahçe mobilyalarının istenilen dekora oturturulması tamamen hayal gücüne kalmaktadır. Önemli olan gözü yormadan her ürün kullanılarak muhteşem bir dekorasyonun yaratılmasıdır. İkea, yapı marketler içerisinde kendine özgü yapısıyla evin içi kadar dışı için de bize farklı alternatifler sunmuştur. Çim üzerine, havuz kenarına, teraslara veya balkonlara canlılık kazandırmayı amaçlamıştır.

ahşap ikea bahçe mobilya kampanyaları

ahşap ikea bahçe mobilya kampanyaları

Eskiden varlıklı kesimdeki insanların büyük evlerinin bahçelerinde görmeye alışkın olduğumuz bahçe mobilyaları, şimdilerde her kesimden insanın ev dışındaki alanlarında yerlerini almaktadır. Ucuz fiyatları sayesinde düşük gelirli alım gücüne sahip bireylerin zorluk çekmeden alabilecekleri ürünler haline gelmektedirler. Tabi burada Ikea’nın da büyük etkisi vardır. Bize sunmuş olduğu ucuz ve kaliteli bahçe mobilyalarıyla en çok aranılan isim olmuştur. Ürünlerinde kullanmış olduğu malzemelerinin dayanıklılığı da tescillenerek uzun yıllar kullanım için gayet uygun hale gelmişlerdir.

ikea bahce ahsap masa sandalye

ikea bahce ahsap masa sandalye

Ikea’daki bahçe mobilyaları içerisinde çok özel ürünler bulunmaktadır. Örneğin; masif çam ağacından geniş oturma alanına sahip kolçakları bulunan ve açılı ayak koyma bölümüyle tamamlanan şezlong, dikkat çekici bir üründür. Evlerinizin bahçeleri dışında balkonlarında hatta plajlarda bile keyif için tasarlanmış bu mobilyayı kullanabilirsiniz. İkea bahçe masaları da isteklere cevap verebilmek için her şekilde üretilmiştir. 2 kanadı kapanıp saklanması kolay olan akasya ağacı kullanılarak yapılan masa modeli, yemeklerinizi aileniz veya arkadaşlarınızla çimlerin üzerinde keyif içerisinde yiyebileceğiniz kullanışlı bir üründür.

Yazar: admin
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?