Mobilya ve Dekorasyon Magazine Hoş Geldiniz.
Fonksiyonel Masa Olabilen Sehpalar

Fonksiyonel Masa Olabilen Sehpalar

Fonksiyonel Masa Olabilen Sehpalar, evlerimizin dekorasyonunda en büyük yardımcılarımız olmakla kalmayıp artık pratik özellikleriyle herkesi şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Masa ve sehpanın bir arada kullanıldığı sihirli sehpaların ortaya çıkışıyla birlikte sektörde büyük bir patlama yaşanarak son dönemde en çok aranılan ürünler olmaya başlamışlardır. Bu ürünü ilk ortaya çıkaran yaratıcısının belli ki ince düşünüp sık eleyerek planladığı sihirli sehpalar, içinde sürprizini de barındırmaktadır. Mekanizması sayesinde var olan tablanın bir dokunuşla yerinden oynayıp yükselerek normal bir yemek masası boyutuna gelmesini şaşkınlıkla izleyebilirsiniz. Böylece oda içerisinde ikinci bir masaya gerek olmadan hem yemek masası hem de sehpa olabilen bu modellerle misafirlerinizi her konumda rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Masa Olan Sehpa

Masa Olan Sehpa

Yeni evlenen ya da evini yeniden dekore eden aile bireyleri, küçük odaları için birçok görevi içerisinde barındıran mobilyaları arayıp tercih etmektedir. Zaten küçük olan yaşam alanını hantal bir masa veya sehpayla daha da küçültmek istememek en doğal haklarıdır. Fonksiyonel masa olabilen sehpalar, bu isteklere doğru biçimde cevap verebilen ürünler olmaktadır. Şık tasarımları ve dekorasyon harikası çeşitleriyle müşterilerin beğenisine sunularak göz kamaştırırlar. Akıllı sehpa olarak da adı geçen ürünlerin özellikleri modeline göre değişmektedir. Diz üstü bilgisayarlar sürekli kullanım şekilleri sebebiyle bize sorun yaşatmaktadır. Koltuğun üzerine koyduğumuzda alçak kalıp sıkıntılı bir duruma düşmemizi sağlarlar. Üreticiler problemleri göz önünde bulundurarak mekanizmalı sehpa modellerini üretmeye başlamışlardır. Kanatlar halinde bölünüp istenilen parçanın yukarı kalkması sonucu oluşan hem sehpa hem laptop masası olarak kullanılan sehpalar, diz üstü bilgisayar kullanan bireylerin kurtarıcısı olabilir.

Açılabilir Orta Sehpa

Açılabilir Orta Sehpa

Salonlarımızda oturma gruplarının ortasına aksesuarlarımızı sergilemek veya yiyecek, içeceklerimizi koymak amacıyla konumlandırdığımız modası geçen sehpaları artık atarak açılabilen sehpalara kavuşmaya ne dersiniz? Bu modelleri size şiddetle tavsiye ediyorum. Ben kendi evime çoktan işime yarayacak bir modelini aldım bile. Odanızda dergilerinizi koyacak yeriniz mi yok? Hemen yüzeyini küçük bir hareketle oynatarak sehpanın içinde gizlenen depolama alanını kullanabilirsiniz. Acil bir misafiriniz geldiğinde oda içerisindeki fazlalıkları gizlemek için bu bölüm çok işinize yarayacaktır. Hem masa hem sehpa kategorisi altında aranılan mobilya ürünleri, satış mağazalarında ve bütün mobilya sitelerinde renk, tasarım alternatifleriyle uygun fiyatlarda sizleri beklemektedir.

 

Henüz yorum yok.

Yorum Ekle

Etiketler:, , , , , , , ,
advert