Mobilya ve Dekorasyon Magazine Hoş Geldiniz.
Bilgisayar Masası Modelleri

Bilgisayar Masası Modelleri

Bilgisayar masaları, hayatımızın her anında 7′den 70′e tüm insanlığın vazgeçemediği ve ondan kopamadığı bilgisayarlarımızı en rahat şekilde kullanabileceğimiz yerlerdir. 2000′li yıllardan sonra ofisler dışında her evde yerlerini almaya başlayan bu teknoloji harikaları, bize merak ettiğimiz her konuda bilgi sunmaktadırlar. Böyle olunca da başkalarına soramadığımız soruları bilgisayarlara kolaylıkla sorabilmekteyiz.

 Bilgisayarların artışıyla birlikte konumlandırıldıkları yer olan bilgisayar masalarına da ilgi artmıştır. Artık mekanların dekorasyonuna uyacak farklı tasarımlarıyla yeni fikirler yaratacak masa çeşitleri ortaya çıkmaktadır. Ofislerde yalnızca bilgisayarları koymak yerine çalışmaların da yapılabileceği alanlar yaratılarak bilgisayar ve çalışma masaları bir arada kullanılmaktadır. Bu mobilyalarda çalışanların ihtiyaç duyduğu tüm gereçler bulundurularak çalışma alanı yaratılır. Evlerde ise ayrı bir çalışma odanız varsa bu odada donanımlı, son teknolojinin özelliklerini taşıyan bilgisayar masaları tercih edilebilir. Eğer ayrı bir odaya sahip değilseniz yaşam alanınız olan oturma odası, salona küçük ve kullanışlı bir masa yerleştirerek hem çalışmalarınızı yaptığınız hem de bilgisayarınızı koyduğunuz kendinize özel bölüm yaratabilirsiniz.

Modern dünyanın izlerini taşıyan bilgisayar masaları benim evim veya ofisim için gayet uygun olacak diyorsanız ünlü tasarımcıların özenle tasarladığı ürünleri seçebilirsiniz. Ofisinizi yeniden dekore ediyor veya yeni açıyorsanız şıklığı da bunun içine katarak çok farklı masa modellerini kullanma imkanına sahipsiniz. Yeni çıkan bilgisayar masası modellerini incelerken bir model çok dikkatimi çekti. Oldukça basit malzemelerden maliyeti düşük, sadece kafa yorarak ince düşünülmüş bir masadan bahsediyorum. İnce ahşap şeritlerin orantılı olarak kesildikten sonra yarım elips şeklini alarak uçlarda birleştirilmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Öndeki veya yan taraftaki kişilerle iletişimin tamamen koparak konsantrasyonun sağlandığı bir ortam oluşturulur. Ahşap ayaklı, beyaz kaplamalı bu masa ofis ve evlerin kurtarıcısı olabilir.

 
Yorum Ekle

Yorum (1)

  1. yavuz selim sagman Pazar - 17 / 03 / 2013 Cevapla
    ahsap bilgisayar masasının fiyatını ve özelliklerini öğrenmek istiyorum. mailinizi bekliyorum

Yorum Ekle

Etiketler:, , , , , , , , , ,
advert